O nás

Společnost PROFI CREDIT je významným poskytovatelem úvěrových finančních služeb. Je součástí nadnárodní finanční skupiny Profireal Group, která kromě České republiky působí v dalších třech zemích střední a východní Evropy, a to ve Slovenské republice, v Polsku, v Bulharsku a v Rusku. Je úspěšnou společností se stabilním a výkonným týmem.

Základní filozofií společnosti PROFI CREDIT je osobní přístup. Půjčky a úvěry nabízí prostřednictvím sítě úvěrových poradců, kteří jsou připraveni klienta kdykoliv navštívit, ale své služby poskytují i v kamenných pobočkách. Jen v České republice je na tisíc úvěrových poradců, kteří zájemcům o půjčku nebo úvěr pomáhají vybrat ten nejvhodnější produkt.

Nebankovní půjčky v Mostu a okolí

Nabízíme půjčky a úvěry v Mostu a okolí. Půjčky pro Bečov (Milá, Zaječice), Bělušice (Bedřichův Světec, Odolice), Braňany (Kaňkov), Brandov, Český Jiřetín (Fláje, Mackov, Pastviny, Havraň (Moravěves, Saběnice), Hora Svaté Kateřiny (Malý Háj, Rudolice v Horách), Horní Jiřetín (Černice, Dolní Jiřetín, Jezeří, Mariánské Údolí), Klíny (Rašov, Sedlo), Korozluky (Sedlec), Lišnice (Koporeč, Nemilkov), Litvínov (Dolní Litvínov, Hamr, Horní Litvínov, Horní Ves, Chudeřín, Janov, Křížatky, Lounice, Písečná, Růžodol, Šumná, Záluží), Lom (Loučná), Louka u Litvínova, Lužice (Svinčice), Malé Březno (Vysoké Březno), Mariánské Radčice (Libkovice), Meziboří, Most, Nová Ves v Horách (Lesná, Mikulovice, Mníšek), Obrnice (České Zlatníky, Chanov), Patokryje, Polerady, Skršín (Dobrčice, Chrámce), Volevčice, Želenice (Liběšice).

Kontaktujte nás

PROFI CREDIT Czech, a. s.
Marlena Majerčinová
Budovatelů 2957, Business Centrum, 2.patro
434 01 Most

Mobil: +420 606 206 021
E-mail: marlena.majercinova@proficredit.cz